Війна та її наслідки


24.02.2022- початок повномасштабного вторгнення…

Цю дату не забуде жоден Українець. Жах і втрати… Біль і гнів…

Співчуваємо кожному нашому співгромадянину, якому довелося зазнати втрат майна чи близьких людей… хоча жодні слова не здатні втішити в подібних обставинах.

Що було робити тим, хто не на передовій, а в тилу, щоб не лишитися глузду від жаху? Наша відповідь – працювати! Обов’язково з додержанням усіх мір безпеки, але організовувати себе і, за можливості, інших, робити свою справу. Це відволікає, стабілізує та робить нас непереможними.

Проблеми із веденням бізнесу, з якими нам всім довелося стикнутися під час пандемії, здалися мізерними незручностями.

Попри надважкі переживання та складнощі комунікацій, величезні фінансові ризики, ТОВ «ЖК Воздвиженка» виконала свої зобов’язання перед країною – на початку березня відправила належні відрахування до бюджету.

Протягом декількох місяців ніхто не розумів, чого очікувати наступного дня та тим більше – в довгостроковій перспективі. Більшість орендарів не могли сплатити оренду або усвідомлено затримували платежі. Декілька місяців наша компанія виконувала мінімальні вимоги щодо фіксованих платежів при відрахуванні до бюджету.

Коли пройшов шок, і люди зрозуміли, що треба рухатись далі, ми почали домовлятись із орендарями стосовно відновлення нормальної співпраці і знаходити до неї можливі шляхи.

Орендарі, які могли собі дозволити не накопичувати борги, сплачували регулярно і в повній мірі. Ми їм дуже вдячні за такий серйозний підхід та взаєморозуміння!!!

ТОВ «ЖК Воздвиженка» в цей складний період сумлінно та професійно працювала для запезпечення необхідним Орендарів та виконання зобов’язань перед Державою.

Повернення до стабільного режиму платежів відбулося восени 2022.