Про новий порядок відбору управителів арештованим майном


Протягом багатьох років медіа, громадськість та профільні неурядові організації висловлювали занепокоєння та іноді і звинувачення посадових осіб АРМА у відсутності транспарентності в процесі відбору управителів, оскільки він відбувався у «ручному режимі».

Та 29 вересня 2023 року, вже через місяць після першого оприлюднення проекту Порядку відбору, Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) схвалило Наказ про затвердження оновлених “Методичних рекомендацій щодо послідовності дій працівників АРМА при підготовці та в ході проведення конкурсного відбору управителів активами” https://arma.gov.ua/news/typical/arma-zatverdilo-revolyutsiyniy-poryadok-vidboru-upraviteliv-areshtovanim-maynom

Оновлений Порядок встановлює конкретний алгоритм підготовки та проведення конкурсу управителів відповідно до законодавства про публічні закупівлі із обов’язковим використанням системи “Prozorro”.

Таким чином Порядок відбору забезпечує недискримінаційні, конкурентоспроможні та відкриті тендерні процедури.

Голова АРМА Олена Дума називає новий Порядок «революційним за своєю суттю», а Телеграм-канал АРМА з гордістю пише, що вони «виконали всі три заповітні мрії потенційних управителів арештованим майном, антикорупційних НУО та медіа».

Ми, як досвідчений управитель, повністю підтримуємо узгоджений Порядок та цінуємо всі процедури, які відбуваються прозоро.

І задля збільшення відрахувань до Державного бюджету продовжуємо сумлінно працювати із наявними активами, та при цьому готові брати участь у змаганнях та нових проектах.