Пожежна безпека


ЖК «Воздвиженка» завжди різнобічно піклується про своїх Партнерів. 

Серед інших задач, велику увагу ми приділяємо пожежній безпеці на об’єктах. 

Наприклад, в місті Київ, за адресою провулок Балтійський, 20 – створено добровільну Пожежну Дружину у складі 5 осіб. Лідери Дружини отримали посвідчення з пожежної безпеки від навчально-консультативного центру «Експерт».

Систематично проводяться перезарядки вогнегасників, перевірка пожежних кран-комплектів і перекантовка пожежних рукавів. Двічі на рік на об’єктах проходить перевірка гідрантів з пуском води. Також наші співробітники перевіряють протипожежний стан приміщень та у випадках порушень видають приписи про їх усунення.

За необхідністю ми придбаваємо та встановлюємо нове обладнання, таке як пожежна колонка, укомплектований пожежний щит, гідранти та ін. Або ж, де доцільно – проводимо ремонт

На поточний місяць, наприклад, заплановано перевірку гідрантів у Харкові на вул. Римарській, і вже проводиться їх перезарядка в містах: Одеса, Кропивницький, Кременчук, Запоріжжя. 

Для укомплектації трансформаторної підстанції в Одесі на Клеверному мості закуплено вогнегасників. 

Знов щодо Києва: наразі готується укладення договору з 25-ю ДПРЧ (Державною Пожежно-Рятувальною Частиною) Оболонського району про проведення спільних тренувань.