Домедична підготовка


Вміння надати першу допомогу людині в надзвичайній ситуації: при раптовій зупинці серця, при отруєнні, опіках, ранах чи порізах, що викликали артеріальну чи венозну кровотечу – є цінними завжди. А в наш важкий час, коли не знаєш, чого очікувати, є просто обов’язковими!

Тому ми поглиблюємо відносини та співпрацю з Інститутом державного управління та наукових досліджень у сфері цивільного захисту, що є підрозділом ДСНС України (Державної служби з надзвичайних ситуацій) з метою проходження методично-практичних занять. 

Викладачі інституту надають для навчання всі матеріали: тренажер для практикування непрямого масажу серця, який показує правильність виконання процедури (силу натискань, час, за який необхідно запустити серцебиття, результат докладених зусиль), турнікети ті інше. Тобто за заняття відвідувачі набувають як теоретичні знання, так і практичні навички щодо серцево-легеневої реанімації, термінової зупинки кровотечі до приїзду кваліфікованої медичної бригади. Такі навчання, які ми проводимо раз на квартал в Києві, в обов’язковому порядку відвідують всі наші співробітники. Але ми радо запрошуємо і орендарів! У випадку зацікавленості звертайтесь до наших колег для запису на наступний урок.