ТОВ «ЖК Воздвиженка» сплатило майже 100 млн гривень до державного бюджету


ТОВ «ЖК Воздвиженка» (далі – ЖКВ), один з найбільш ефективних управителів АРМА, починаючи з 2019 року, перерахувало до державного бюджету 90,2 млн грн доходу від діяльності з управління арештованим майном. Ця цифра, враховуючи планові розміри виплат та за умови підтримки з боку АРМА, вже за декілька місяців сягне відмітки у 100 млн грн.

Як зазначила директор Ольга Шабельник ЖК «Воздвиженка» продемонструвала безпрецедентний приклад ефективності. Незважаючи на COVID та військові дії на території України, ми генерували дохід до бюджету від діяльності з управління та стабільно сплачували податки. За останній час ми значно розширили базу орендаторів. Як і весь працюючий український бізнес, ми робимо значний внесок у стабілізацію економічної ситуації в державі, що вкрай важливо після повномасштабного вторгнення та в умовах зниження економічної активності сотень тисяч платників податків. Такий результат є прикладом синергії підходів Агентства з розшуку та менеджменту активів до розпорядження арештованим майном та професіоналізму нашої команди».

ЖКВ з успіхом пройшла більше 80 перевірок з боку АРМА за 5 років.

«Ми оперативно надавали всю необхідну інформацію за кожним запитом, та демонстрували стійку тенденцію до зростання відрахувань. За структурою фінансів витрати на потреби компанії є суттєво меншими у порівнянні із виплатами до бюджетів всіх рівнів. Зрозуміло, що АРМА бажає отримувати більше відрахувань та бачити у звітах менше витрат. Але ж не можливо зростати, не інвестуючи в розвиток. Тож ми знаходимось у конструктивному діалозі зі спеціалістами з АРМА, та доводимо їм, що діяльність ЖКВ відповідає основним принципам управління. Вартість активів має зберігатись та збільшуватись. Відповідно, ми здали в оренду 95 тис. кв. м, а на збереження об’єктів витратили 61 млн грн. Ми робимо все можливе для задоволення потреб орендарів та вимог АРМА. Тож сподіваємось, що ми й надалі працюватимемо із максимальною користю для всіх»

– підкреслила фінансовий директор ЖК «Воздвиженка» Людмила Колесник.

Довідка:

ТОВ «ЖК Воздвиженка» почало свою діяльність у 2013 році, коли його було створено з метою продажу та управління житловою та комерційною нерухомістю (оренда, експлуатація).

В результаті реалізації інвестиційного проекту «Воздвиженка», компанія отримала високий рівень довіри від інвесторів та власників та успішно управляла двома бізнес-центрами: «V45» площею 6 тис. кв. м. та «Кожем’яцкий» площею 3 тис. кв. м., житловою нерухомістю із 46 квартир, загальною площею 5174 кв. м., а також нежитловими вбудованими приміщеннями загальною площею 456 кв.м.

В ЖКВ працює близько 70 співробітників на 165 орендарів у різних регіонах України.