Армагеддон відміняється!


Доводимо до відома наших орендарів та громадськості, що з 09 травня ТОВ «ЖК Воздвиженка» більше не виступає Управителем арештованого майна за договорами з АРМА.

Загальна сума, яку ТОВ «ЖК Воздвиженка» сплатила до бюджетів всіх рівнів з початку управління заарештованим майном з 2019 року сягнула більше 190 млн грн, в тому числі, вже у 2024 році – 30 млн грн. Винагорода АРМА за цей період склала 103,3 млн гривень, в тому числі майже 18,9 млн гривень в 2024 році.

Рішенням Печерського суду 08 травня це майно було вилучено із управління АРМА та передано на зберігання третій стороні.

При цьому, враховуючи наш багаторічний досвід управління арештованими активами, зазначена третя сторона вирішила надати можливість ТОВ «ЖК Воздвиженка» й надалі організовувати процеси зі здачі арештованого майна в оренду, тільки в іншому форматі, який не передбачає участь АРМА в цьому процесі.

Нагадаємо, що все майно – це об’єкти комерційної нерухомості в різних областях України, які за рішенням суду підлягають конфіскації у попереднього власника внаслідок протиправних дій:

Представник власника ЖК Воздвиженка Піонтковський Геннадій підкреслив:

“З «легкої руки» Агентства в березні цього року до ТОВ «ЖК Воздвиженка» з перевіркою приходили представники Держаудит служби. За результатами перевірки заборгованість ЖКВ перед бюджетом відсутня. Звичайно, маємо підозру, що АРМА не заспокоїться, адже лишилася кращого – хоч і «з найгірших», як висловилася очільниця АРМА О.Дума – управителя. Не виключені провокації та подальші спори. При цьому, завдяки переходу до нового формату роботи, ЖКВ врятувала орендарів від виселення їхніх бізнесів з об’єктів, відключення енергоносіїв та зневіри у можливість вести бізнес в Україні”.

В даному випадку непрофесійні дії АРМА не привели до трагедії. Але ж проблеми, з приводу яких компанія зверталась до Президента, РНБО, Уряду залишились не вирішеними. Нагадаємо хроніку “боротьби за здоровий глузд”:

Позиція ТОВ “ЖК Воздвиженка” щодо заяви АРМА про нібито неефективне управління арештованим майном | RDV
ЖК «Воздвиженка» звернулось до Президента та РНБО з приводу ризиків для інституту управління заарештованим майном через дії АРМА | RDV
Позиція ТОВ «ЖК «ВОЗДВИЖЕНКА» щодо необґрунтованого тиску з боку АРМА | RDV
Фінансовий директор “ЖК Воздвиженка” Людмила Колесник: Ми зіткнулися із блокуванням нашої бізнес діяльності з боку нового керівництва АРМА | Українські Новини (ukranews.com)

Ще раз наголошуємо, що ТОВ «ЖК Воздвиженка» всіма силами намагатиметься зберегти відносини з орендарями, максимально дотримуючись попередніх домовленостей стосовно умов співпраці.

По всіх організаційних питаннях, включаючи подовження договорів оренди, можна звертатись на e-mail info@rdv.com.ua.