Про RDV

ТОВ «ЖК Воздвиженка» (ТОВ «ЖКВ») почало свою історію успіху у 2013 році, коли його було створено з метою продажу та управління житловою та комерційною нерухомістю (оренда, експлуатація).

В результаті реалізації інвестиційного проекту «Воздвиженка», наша компанія отримала високий рівень довіри від інвесторів та власників та успішно управляла двома бізнес-центрами: «V45» площею 6 тис. кв. м. та «Кожем’яцкий» площею 3 тис. кв. м., житловою нерухомістю із 46 квартир, загальною площею 5174 кв. м., а також нежитловими вбудованими приміщеннями загальною площею 456 кв.м.

У 2018 році ТОВ «ЖК Воздвиженка» уклало свій перший договір з Національним агентством України АРМА та прийняло в управління арештовані активи - об’єкти комерційної нерухомості по всій країні.

Щомісяця, після вивчення наших регулярних звітів за кожним договором управління, АРМА підтверджує ефективність управління шляхом направлення відповідних заключень, кількість яких сягає близько 200. Більше того, протягом декількох років ТОВ «ЖК Воздвиженка» визнають одним з найефективніших управителів!

16

ОБЛАСТЕЙ

195

ОБ'ЄКТІВ

200

ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ

Географія покриття – 16 областей України, що включають 198 активів, у тому числі 195 об’єктів комерційної нерухомості, які здаються в оренду. Підписано більше 200 договорів оренди.

ТОВ «ЖК Воздвиженка» зберігає об’єкти та підтримує їх у належному стані, а саме проводить необхідні відновлювальні ремонтні роботи та забезпечує повну придатність об’єктів для використання.

За період управлінської діяльності компанія вже сплатила державі більше 120 мільйонів гривень, включаючи доходи за договорами управління та податки: ПДВ, ЄСВ, ПДФО та ВЗ.

ТОВ «ЖК Воздвиженка» з гідністю пережило важкі періоди: коронавірус в 2020 та початок війни в 2022 році, ефективно співпрацюючи з орендарями та виконуючи свої зобов’язання перед АРМА.
Ми вдячні нашим Партнерам та готові до нових проектів!